KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13486524
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stilleben vattenfärg
-
7120 Pastell
Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Signerad, skym..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:59
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stilleben vattenfärg
-
7120 Pastell
Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Signerad, skym..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:59